Wygrany weekend

Emocji co nie miara mieli kibice OKS JUWe na meczach drużyn młodzieżowych. Wszystkie drużyny w których notujemy wyniki wygrały swoje mecze.  W grupie orlik rywal nie dojechał na mecz po wycofaniu się z rozgrywek natomiast żaki w grupie starszej i młodszej rozgrywały zacięte mecze a bramki wpadały co chwile dając mnóstwo radości najmłodszym zawodnikom JUWe.

Podajemy wyniki
Juniorzy B1

W III lidze wygrana na własnym boisku z Czarnymi Jaworze 5-1 po bramkach Kozioła -3 bramki, Anioła z rzutu wolnego i Wali.

W V lidze wygrana na boisku w Paprocanach z ZET Tychy 9-2 po bramkach - Kozioła 2; Fojcika 2, Wali, Haśnika, Kocurka, Chodora,  Malusa.

Młodziki D1

Druga wyjazdowa wygrana grupy Adriana tym razem z drugą drużyną Polonii Łaziska Górne 2-1 po bramkach Szłapy i Przymika K.

Gratulacje i walczymy dalej.